איך לעבור טסט באשדוד – שלושה טיפים לטסט

** הטיפים מעודכנים לרפורמה במבחני הנהיגה **

היציאה לטסטים באשדוד נמצאת באזור התעשייה בצפון העיר. מהמיקום הזה טסטים יוצאים לכל הרובעים של העיר ואזור הטסטים מקיף את כל אשדוד. בגלל המבנה של העיר מסלולי הטסט באשדוד יכולים להקיף אזור גדול בזמן קצר. לכן במהלך הטסט תחוו נסיעה בסוגים שונים של תנאי דרך, מכבישים רחבים ומהירים ועד רחובות צרים מאד ועמוסים. צוות סימוטסט יצא לשטח ואסף עבורכם את הטיפים החשובים ביותר בשביל לעבור טסט באשדוד בקלות. 

לחצו כאן לנסות הכנה לטסט אונליין בחינם

אוהבים את הטיפים? צפו בטסטים מצולמים באשדוד 

רובע ג’ ו- רובע ו’ – רחובות צרים וכמות גדולה של הולכי רגל.

ברובע ג’ ו- ו’ יש כמות גבוהה מאד של הולכי רגל. מבנה השכונה שמשלב הרבה חנויות ומבנים ברמת הרחוב יחד עם הכבישים הצרים יחסית מוביל לכך שהרבה מתושבי השכונה מתלהכים ברחובות וחוצים את הכבישים, לא תמיד במעברי חציה. חשוב לשמור על ערנות כשנוסעים בשכונה, רבים מהכבישים לא מסומנים כמו שצריך, וקל מאד לאבד את ההתמצאות ולשכוח אם נמצאים ברחוב חד סטרי או דו סטרי ואיך צריך לנהוג.

• שמירה על הימין – בכל השכונות הקטנות, ובשכונת רמז בפרט, הכבישים צרים ולא תמיד יש סימון מסודר של הנתיבים לכן חשוב מאד לנסוע בצד ימין של הכביש ולהשתדל לא לזלוג לנתיב הנגדי. זכרו שגם ברחוב חד סטרי עלינו לנסוע בימין ולכן תמיד חכם לעשות ככה.

• נסיעה איטית וזהירה –  האטו במיוחד ליד מעברי חציה, קחו בחשבון שכמעט תמיד יהיו הולכי רגל שמבקשים לעבור. שימו לב למדרכות והזהרו מהולכי רגל שעלולים לחצות את הכביש בצורה מסוכנת.

עם הטסטים המצולמים של סימוטסט עוברים בקלות את הטסט באשדוד >>

טסטים מצולמים אשדוד

הולכי רגל בשכונה ו’

רובע א’ ו- רובע ד’ – כבישים לא מסומנים ופניות רבות מדו סטרי לחד סטרי ולהפך.

הנסיעה ברובעים א ו-ד’ יכולה להיות קשה ומסובכת מאד, רבים מהכבישים לא מסומנים כמו שצריך וקל מאד לאבד את ההתמצאות ולשכוח אם נמצאים ברחוב חד סטרי או דו סטרי ואיך צריך לנהוג. בנוסף, יש ברובעים אלו  הרבה תמרורים של עצור ותן זכות קדימה. צריך לשים לב שאנחנו מתמקמים נכון ליד פס העצירה או ההאטה ונותנים זכות לרכבים והולכי רגל.

מסלול טסט באשדוד

כבישים צרים ברובע א’

טיפ מיוחד – הטסטרים אוהבים לראות שנהיגה באה לכם טבעי ובלי יותר מדי מחשבה. בגלל זה הרבה מהטסטים מורכבים מפניות רבות מדו סטרי לחד סטרי ולהפך. זה לא שהבוחן רוצה לבלבל אתכם, הוא רק בודק שאתם יודעים לשים לב לסביבה שלכם ולרחוב שאתם נוסעים בו ולהתמקם בצורה נכונה לפנייה.  לפעמים תיסעו כמה פעמים באותו רחוב כשאתם פונים פעם ימינה ופעם שמאלה.

לחצו כאן לטסטים מצולמים באשדוד ותגיעו מוכנים לטסט

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לחניה במקביל בטסט

טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בחדרה

לחצו כאן לנסות הכנה לטסט אונליין בחינם

רובע י”א ו- רובע י”ב – כבישים רחבים וכיכרות דו נתיביות 

הכבישים ברובעים החדישים יותר טובים ורחבים יותר מאלו ברובעים הישנים ועדיין, יש ברובעים האלה לא מעט מכשולים. עיקר הבעיה היא מספר הכיכרות הגבוה ברובעים החדשים, והרבה כיכרות דו נתיבות. אלו בשילוב עם כבישים עירוניים בהם מהירות הנסיעה המותרת גבוהה מחמישים קמ”ש יוצרים סביבת נסיעה מבלבלת ומסוכנת. איך לעבור את הטסט ברובעים החדישים של אשדוד? חשוב מאד לתרגל הרבה נסיעות בכיכרות דו נתיביות. באזור יש כיכרות דו גדולות ורחבות, לפעמים לא רואים בכניסה לכיכר את הקצה בצד השני של הכיכר. אבל לא צריך להיכנס לחרדה או להתבלבל מגודל הכיכר. זכרו, בנסיעה בכיכרות דו נתיביות חשוב לשמור על נתיב הנסיעה הנכון ולתת זכות קדימה לרכבים בכיכר. כאשר מתקרבים לכיכר דו נתיבית צריך לתכנן את מסלול הנסיעה לפני הכניסה לכיכר ולמקם את עצמנו במסלול הנסיעה הנכון. צפו בכללי הנסיעה בכיכר דו נתיבית

בכלל, באשדוד יש הרבה מעגלי תנועה, ברובעים החדשים וגם בישנים יותר. וגם מעגלי תנועה רגילים הופכים למסובכים בשעות העומס. רכבים רבים ממלאים את הכיכר ונהגים נדחפים בניגוד לחוק. זכות קדימה לרכב בכיכר זה יפה, אבל מה עושים כשרכב נדחף? כלל חשוב שכדאי לזכור: אנחנו בטסט ולא הנהגים האחרים. תמיד לעצור ולתת לנהג הנדחף לעבור, לא להתעקש, ולא להדחף לנתיבים. הבוחנים רוצים לראות נהיגה זהירה ואדיבה בלי כוחניות.

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לחניה במקביל בטסט

טיפים לטסט בנתניה
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בחדרה

לחצו כאן לנסות הכנה לטסט אונליין בחינם

בנסיעה בין הרובעים מסלול הטסט שלכם יעבור גם ברחובות רחבים כמו בני ברית והרצל. רחובות אלו פשוטים לכאורה והנסיעה בקו ישר, אבל הם מבלבלים בגלל הגודל שלהם ומהירות הנסיעה המשתנה. לפעמים מותר לנסוע 60 קמ”ש ואפילו 70 קמ”ש. בנוסף, בכבישים רחבים אלו ידרש ממכם לעבור נתיבים בהתראה קצרה ובתנועה ערה, לכן כדאי לתרגל הרבה מעברי נתיבים ולדעת איפה הכניסות לרובעים השונים. מהירות הנסיעה המשתנה קיימת בהרבה רחובות גדולים באשדוד, בין הרובעים וגם בתוך הרובעים – כמו לדגומה רחוב יצחק הנשיא. לכן, בכל פעם שעוברים צומת ברחובות הגדולים כדאי לבדוק אם מהירות הנסיעה השתנתה. בנסיעה בין הרובעים נדרשת עירונת מוגברת וביטחון עצמי. בקשו ממורה הנהיגה שלכם לקחת אתכם לסיבוב בין הרובעים. והקפידו לתרגל מהבית את הנסיעה בעזרת מסלולי הטסט המצולמים שלנו עד שתכירו את כל הכבישים הרחבים באשדוד.


מוכנים להתחיל ללמוד לטסט באשדוד? רכשו עכשיו את חבילת הטסטים המצולמים של סימוטסט

בדקה ה-90
₪39.99
שבוע צפייה ללא הגבלה
טסטים מצולמים באזור הטסטים באשדוד
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
❌ לא כולל את חבילת הכבישים המהירים
❌ לא כולל את חבילת המחלפים
מוכנים. רגועים. עוברים.
₪59.99
שבועיים צפייה ללא הגבלה + חבילות הרחבה
טסטים מצולמים באזור הטסטים באשדוד
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים
מקצועני נהיגה
₪79.99
חודש צפייה ללא הגבלה +חבילות הרחבה + חבילת החניות
טסטים מצולמים באזור הטסטים באשדוד
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
✔ כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים

או, נסו את סימוטסט עכשיו ללא התחייבות ולא הגבלה – ההרשמה חינם

 

עוד טיפים לטסט