טיפים לטסט מבחן נהיגה מעשי בנתניה

** הטיפים מעודכנים לרפורמה במבחני הנהיגה **

איך לעבור את מבחן הנהיגה המעשי בנתניה בקלות? אזור הטסטים בנתניה כולל בתוכו את אזור התעשייה פולג ואת אזור התעשייה קריית ספיר ואת השכונות קריית רבין וגולדה. אחרי הרפרומה בטסטים נוספה לאזור הטסטים בנתניה גם נסיעה בכביש בין עירוני, כביש החוף. למרות גודלו הקטן והטסטים הקצרים, אזור הטסטים הזה קשה מאד לנהיגה במיוחד בזמן הטסט. הכבישים באזור התעשייה  בעלי תשתיות רעועה וסימני הכביש לעיתים מחוקים או לא קיימים, בקריית השרון לעומת זאת בנייה מודרנית יוצרת רחובות שנראים אותו דבר ורגע אחד של חוסר תשומת לב יכול להסתיים בכשלון בטסט. הכנו בשבילכם טיפים לטסט בנתניה שיעזרו לכם להתכונן לטסט, להפחית חדרת בחינות ולעבור בקלות.

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

הרחובות הקטנים והצרים במשכנות זבולון המר

 אתם יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונה מבצעים פניות, כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר עירנות שבו תשכחו, אם אתם נמצאים ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי ותפנו מהצד הלא נכון של הכביש. התשתיות בשכונה מיושנת, הרבה מהסימונים על הכביש לא ברורים, חלק מהכבישים מעוקלים או צרים מאד עם רכבים שחונים בשני צידי הדרך ומקשים על הנסיעה בהם.

בחלק מהפניות יש פסי עצירה ובחלקן לא ולכן אי אפשר לסמוך תמיד על הרמזים האלה כדי לדעת אם אנחנו ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי. בכל צומת, חפשו את התמרור ‘חד סיטרי’ וזכרו תמיד שכביש חד סיטרי יכול להפוך לדו סיטרי. זכרו ליסוע לאט מאד ברחובות צרים ואם יש צורך לעצור על מנת לאפשר לרכבים ממול לעבור, עצרו והמתינו להם. בנסיעה במשכנות זבולון המר נדרשת עירונת מוגברת מהנהג וביטחון עצמי, בקשו ממורה הנהיגה שלכם לקחת אתכם לסיבוב בשכונה והקפידו לתרגל מהבית את הנסיעה פעמים רבות עד שתכירו את השכונה היטב.

 

אזור התעשייה פולג

משרד הרישוי בנתניה עבר למרכז של אזור התעשייה פולג, אזור קשה מאד לנהיגה ובו משאיות רבות ורכבים חונים בצדי הכביש, מבנים תעשיתיים שפעילותם מתפרסת על הרחוב וכבישים ישנים בעלי תחזוקה לקויה. באיזור התעשייה פולג ישנן פניות רבות לתוך מפעלים או תחנות דלק שמקשות על הנהיגה ויוצרות בלבול, האם מדובר בחלק מהכביש או רק בדרך שירות.

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בחדרה
טיפים לחניה במקביל בטסט

הטיפ הכי טוב לטסט באיזור של משרד הרישוי בנתניה באזור התעשייה פולג הוא סבלנות, סבלנות ועוד פעם סבלנות. נהגים רבים באיזור הזה עלולים לנסות ‘לחתוך’ אתכם או שתנאי הדרך לא יהיו ברורים. בזמן ההכנה לטסט סביר להניח שתבלו זמן רב באזור הזה, בקשו ממורה הנהיגה שלכם להדריך אתכם עד שתרגישו בטוחים לנהוג באיזור הבעייתי הזה, אם יש צורך חזרו שוב על הכבישים בשכונה באמצעות מסלולי הטסטים המצולמים של סימוטסט.

לטסט מצולם באזור התעשייה >> לחצו כאן

מסלול טסט מצולם בנתניה

כביש עמוס ללא סימונים באזור התעשייה פולג

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בחדרה

נסיעה בכביש 2 – כביש החוף לכיוון צפון או דרום

להכנה לטסט אונליין בנתניה >> לחצו כאן

עם המעבר של משרד הרישוי נתניה לאזור התעשייה פולג, נוסף מכשול חדש לתלמידי הנהיגה בנתניה. במהלך הטסט בנתניה התלמידים צריעים לנסוע על כביש החוף לצפון, מאזור התעשיה פולג לאזור התעשיה קריית ספיר, ולדרום לשכונת גולדה. תלמידים רבים בהכנה לטסט חוששים מהנסיעה על הכביש המהיר, בגלל הצורך לנסוע במהירות גבוהה ולעבור נתיבים, בשילוב עם השינויים במהירות המותרת. ההשתלבות לתוך הכביש יכולה הרבה מאד פעמים להיות חוויה מלחיצה כאשר נתיבים נפתחים ונסגרים במהירות גבוהה ויש תנועה ערה מאד של רכבים מסביב.

מסלול טסט מצולם בנתניה

ריבוי נתיבים ומהירות נסיעה מתחלפת בכביש החוף

הנסיעה על כביש החוף במהלך מבחן הנהיגה בנתניה, דורשת מהתלמידים תכנון נסיעה, על מנת להתמודד בקלות עם השינויים בתנאי הכביש בפרק זמן קצר. על התלמידים להכיר היטב את מהירות הנסיעה הנכונה בכביש בעת היציאה מחלק העירוני לחלק הבין עירוני של הכביש. אחרי היציאה מאזור התעשייה והעלייה על כביש החוף, מהירות הנסיעה משתנה במהירות הכביש הופך לבין עירוני ומהירות הנסיעה המותרת עולה ל-90 קמ”ש. לכן חשוב שתכירו את הנתיב הנכון לנסיעה ותתרגלו מעבר נתיבים בכביש עם מורה הנהיגה שלכם. קטע הנסיעה קצר ולכן כדאי להישאר קרוב לנתיב הימני ולא לעקוף בכלל אם לא חייבים. דגשים עיקריים לנסיעה בכביש החוף הם האצה למהירות שקרובה ככל שאפשר למהירות המותרת ותשומת לב לכביש, הצורך בשינויים רבים בזמן קצר יוצר עומס בזמן הנהיגה ולכן כדאי להכיר היטב את הנסיעה ולתרגל אותה פעמים רבות ככל האפשר עם מסלולי הטסט המצולמים של סימוטסט.

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בהרצליה

שכונת גולדה, נווה עוז ורחוב בן גוריון

אחרי הרפורמה במבחני הנהיגה שכונת גולדה נוספה לאזור הטסט בנתניה. מסלול הטסט בשכונה זו הוא אזור שהטסטרים בנתניה מאד אוהבים ליסוע בו. תלמידי נהיגה יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונה, מבצעים פניות כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר עירנות ותשומת לב אם הרחוב חד סיטרי או דו סיטרי, מה שיוביל לפניה מהצד הלא נכון של הכביש. התשתיות בשכונה לפעמים מיושנת, הרבה מהסימונים על הכביש לא ברורים, חלק מהכבישים מעוקלים או צרים מאד עם רכבים שחונים בשני צידי הדרך ומקשים על הנסיעה בהם, בעוד שרחובות אחרים רחבים ומהירים ולא מרגישים כמו נסיעה בעיר.

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם
מסלול טסט מצולם בנתניה

מהירות נסיעה גבוהה בדרך עירונית ברחוב בן גוריון

בנסיעה בשכונה מסלול הטסט שלכם יעבוד גם ברחוב בן גוריון, זה רחוב בעייתי ומבלבל בגלל הגודל ומהירות הנסיעה ברחוב משתנה, לפעמים מותר לנסוע 60 קמ”ש ולפעמים 50 קמ”ש. בכל פעם שעוברים צומת ברחוב בן גוריון צריך לבדוק אם מהירות הנסיעה השתנתה. בנסיעה בשכונות גולדה ונווה עוז נדרשת עירונת מוגברת מהנהג וביטחון עצמי, בקשו ממורה הנהיגה שלכם לקחת אתכם לסיבוב בשכונה והקפידו לתרגל מהבית את הנסיעה בעזרת מסלולי הטסט המצולמים שלנו עד שתכירו את השכונה היטב.

 

נסו את סימוטסט עכשיו ללא התחייבות ולא הגבלה – ההרשמה חינם

 

 


מוכנים להתחיל ללמוד לטסט בנתניה? רכשו עכשיו את חבילת הטסטים המצולמים של סימוטסט

בדקה ה-90
₪39.99
שבוע צפייה ללא הגבלה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בנתניה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
❌ לא כולל את חבילת הכבישים המהירים
❌ לא כולל את חבילת המחלפים
מוכנים. רגועים. עוברים.
₪59.99
שבועיים צפייה ללא הגבלה + חבילות הרחבה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בנתניה
❌ לא כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
מקצועני נהיגה
₪79.99
חודש צפייה ללא הגבלה +חבילות הרחבה + חבילת החניות
טסטים מצולמים באזור הטסטים בנתניה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
✔ כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים

תגובות לטיפים לטסט בנתניה

 

עוד טיפים לטסט

4 תגובות