טיפים לטסט בחדרה

** הטיפים מעודכנים לרפורמה במבחני הנהיגה **

משרד הרישוי בחדרה ממוקם בשכונת נווה אליעזר בדרום חדרה, מכאן מתחילים כל מבחני הנהיגה בחדרה. אם זה בתוך העיר, בכבישים המהירים שסביב לעיר או בדרכים אל הקיבוצים והיישובים שמסביב לחדרה, בטסטים באזור זה תתקלו במכשולי נהיגה מורכבים ונסיעה באזור עירוני צפוף. צוות סימוטסט הכין לכם טיפים לטסט בחדרה, שיעזרו לכם להכיר לעומק את אזורי המבחן בחדרה ולעבור את הטסט בקלות.

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם
אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בחיפה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לחניה במקביל בטסט
טיפים לטסט בנתניה

הרחובות הקטנים והצרים בשכונות הדרומיות: שלמה, פאר, כפר ברנדס

השכונות הדרומיות של מרכז העיר הן איזור שמופיע הרבה במבחני הנהיגה בחדרה. התשתיות בשכונות אלו מיושנות, הרבה מהסימונים על הכביש לא ברורים, חלק מהכבישים מעוקלים או צרים מאד עם רכבים שחונים בשני צידי הדרך ומקשים על הנסיעה בהם.

לטסטים מלאים בחדרה לחצו כאן

אתם יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונה מבצעים פניות, כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר עירנות, שבו תשכחו אם אתם נמצאים ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי ותפנו מהצד הלא נכון של הכביש. לפעמים הטסטר יבקש ממכם לצאת אל השדות של חדרה ולחזור לכביש 4 דרך תחנת הדלק ענבר. בכבישי הכפר, המהירות המותרת שונה מבתוך העיר, לחלק מהכבישים אין שוליים ולפעמים תמצאו את עצמכם נוסעים לבד על הכביש, מתכון לאבדן ריכוז וקושי בהתאמה לתנאי הדרך

טיפ לטסט שעובר בשכונות, בחלק מהפניות יש פסי עצירה ובחלקן לא ולכן אי אפשר לסמוך תמיד על הרמזים האלה. בכל צומת חפשו את התמרור ‘חד סיטרי’ וזכרו תמיד שכביש חד סיטרי יכול להפוך לדו סיטרי. זכרו ליסוע לאט מאד ברחובות צרים ואם יש צורך לעצור על מנת לאפשר לרכבים ממול לעבור, עצרו והמתינו להם. בנסיעה בשדות נדרשת עירונת מוגברת מהנהג וביטחון עצמי. בקשו ממורה הנהיגה שלכם לקחת אתכם לסיבוב בשכונה והקפידו לתרגל את הנסיעה מהבית פעמים רבות עד שתכירו את השכונה היטב.

אזור התעשייה עמק חפר

אחרי הרפורמה בטסטים, נוספה לטסט בחדרה הנסיעה לכיוון אזור התעשייה עמק חפר והרבה מאד מהמבחנים מתקיימים עכשיו באזור הזה. יש בנסיעה הזאת שלושה ‘מכשולים’:  נסיעה בכביש בין-עירוני מהיר לכיוון אזור התעשייה עמק חפר ובחזרה מאזור התעשייה לכיוון חדרה או לחלופין, נסיעה דרך כבישים עם סימון מטושטש בין הקיבוצים והמושבים ולבסוף, רחובות אזור התעשייה, בהם חונים ונוסעים כלי רכב כבדים וצריך לדעת להתנהל נכון לידם. מטרת המסלול לבדוק את היכולת שלכם לנהוג בצורה מתוכננת במקומות שבהם אין סימוני כביש או שבהם חוקי התנועה לא תמיד ברורים, כמו במגרשי חנייה גדולים. בטסט שנכנס לאזור התעשייה עמק חפר הטסטר רוצה שתדגימו שיקול דעת ונסיעה בהתאם לתנאי הדרך.

לטסט מצולם באזור התעשייה עמק חפר >> לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לחניה במקביל בטסט

טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בהרצליה
לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

איך עוברים את הטסט שלכם עובר באזור התעשייה? זכרו! אם כביש אינו מסומן כחד סיטרי יש להתייחס אליו כדו סיטרי גם אם זה כביש בין השדות או מגרש חניה. בתוך אזור התעשייה עמק חפר כל חוקי התנועה תקפים, שימו לב לתמרורים וזכרו לנהוג תמיד בהתאם לתנאי הדרך.

 מעגלי תנועה דו נתיביים

מיד עם היציאה ממשרד הרישוי לכיוון מרכז העיר או לכיוון הכביש המהיר, תדרשו לעבור בכיכר דו נתיבית בכניסה לשכונת נווה אליעזר. זהו לא מעגל התנועה הדו נתיבי היחיד בחדרה, לכן יש להכיר היטב את שיטת הנסיעה במעגל תנועה נתיבי לפני הטסט, במהלך הטסט תחת לחץ תלמידים רבים מוצאים את עצמם בנתיב הלא נכון לכיוון נסיעתם מה שיכול להוביל במקרה הטוב למעברי נתיבים מיותרים בתוך הכיכר ובמקרה הגרוע, תיקון מהטסטר וכשלון בטסט.

תכנון הנסיעה בכיכר דו נתיבית, תהפוך את הטסט לקל יותר. בהשתלבות בכיכר עליכם תמיד לנסות לשמור על הנתיב שלכם וכאשר אתם נכנסים לכיכר, להכנס לנתיב שתואם את זה שנכנסתם ממנו. הזכירו לעצמכם: שמאלה מהשמאלי, ימינה מהימני, ישר משניהם. בסימוטסט הכנו עבורכם מגוון של שיעורים על כיכרות דו נתיביות שיעזרו לכם לגשת לטסט בלי דאגות.

לטסט מצולם בכיכר דו נתיבית >> לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בהרצליה
 

נסו את סימוטסט עכשיו ללא התחייבות ולא הגבלה – ההרשמה חינם

 

 


מוכנים להתחיל ללמוד לטסט בחדרה? רכשו עכשיו את חבילת הטסטים המצולמים של סימוטסט

בדקה ה-90
₪39.99
שבוע צפייה ללא הגבלה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחדרה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
❌ לא כולל את חבילת הכבישים המהירים
❌ לא כולל את חבילת המחלפים
מוכנים. רגועים. עוברים.
₪59.99
שבועיים צפייה ללא הגבלה + חבילות הרחבה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחדרה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים
מקצועני נהיגה
₪79.99
חודש צפייה ללא הגבלה +חבילות הרחבה + חבילת החניות
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחדרה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת המחלפים

תגובות לטיפים לטסט בחדרה

 

עוד טיפים לטסט

5 תגובות