טיפים לטסט בחולון – איך לעבור את הטסט בקלות

** הטיפים מעודכנים לרפורמה במבחני הנהיגה **

אחרי הרפורמה במבחני הנהיגה אזור הטסטים בחולון נדד מהצד הצפון מערבי של העיר לצד הדרום מזרחי. כיכר הדמעות המיתולוגית כבר לא חלק מהטסט אבל נוספו לאזור הטסטים שכונות רבות שלא היו חלק ממנו בעבר ובהן תדרשו לנהוג בתשומת לב מרבית, בזמן שאתם מנווטים ברחובות צרים או נדרשים לנסיעה במהירות בכבישים רחבים. צוות סימוטסט יצא שוב לחולון ועדכן עבורכם את הטיפים לטסט בחולון.

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

כביש 44 נסיעה בין עירונית

עם המעבר של מגרש הטסטים לחניון של מרכז עזריאלי חולון, אזור הטסטים התקרב לכביש אזור-תל אביב (44) וטסטים רבים שנערכים בשעות שבהן אין פקקים יוצאים לנסיעה בכביש. תלמידים רבים בהכנה לטסט בחולון חוששים מהנסיעה בכביש 44, בגלל הצורך לנסוע במהירות גבוהה ולעבור נתיבים, בשילוב עם השינויים במהירות המותרת. ההשתלבות לתוך הכביש יכולה הרבה מאד פעמים להיות חוויה מלחיצה כאשר נתיבים נפתחים ונסגרים במהירות גבוהה ויש תנועה ערה מאד של רכבים מסביב.

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בתל אביב / בני ברק
טיפים לחניה במקביל בטסט

הנסיעה על כביש 44 במהלך מבחן הנהיגה בחולון, דורשת תכנון נסיעה על מנת להתמודד בקלות עם השינויים בתנאי הכביש בפרק זמן קצר. עליכם להכיר היטב את מהירות הנסיעה הנכונה בכביש בעת היציאה מהחלק העירוני לחלק הבין עירוני של הכביש. עוד לפני העלייה על כביש 44 מהירות הנסיעה משתנה, הכביש הופך לבין עירוני ומהירות הנסיעה המותרת עולה ל-80 קמ”ש. חשוב לשים לב שתמרור סוף דרך עירונית נמצא בצד ימין עוד לפני העליה לכביש. מרגע שעולים לכביש 44, בדרך כלל קטע הנסיעה קצר ולכן כדאי להישאר קרוב לנתיב הימני ולא לעקוף בכלל אם לא חייבים. דגשים עיקריים לנסיעה בכביש 44 הם האצה למהירות שקרובה ככל שאפשר למהירות המותרת ותשומת לב לכביש. הצורך בשינויים רבים בהתנהגות בזמן קצר, יוצר עומס בזמן הנהיגה ולכן כדאי להכיר היטב את הנסיעה ולתרגל אותה פעמים רבות ככל האפשר עם מסלולי הטסט המצולמים של סימוטסט.

לטסטים מלאים בחולון >> לחצו כאן

כיכר הרצוג

בלב שכונת רסקו ג’, רחוב קטן מחכה לתלמידים שיעשו טעות בתשומת הלב והבוחן מחכה לסמן בטופס. כיכר הרצוג הפכה אחרי הרפורמה במבחני הנהיגה למכשול שמופיע בטסטים רבים בעיר חולון. המכשול בכיכר הזאת היא שהיא מאד מוארכת ומוקפת בבניינים ולכן היא נראית בעצם כמו רחוב ולא כמו מעגל תנועה.

נסיעה בכיכר הרצוג בחולון

הנסיעה בכיכר הרצוג היא בדיוק כמו בכל מעגל תנועה אחר, צריך להאט לפני הכניסה לכיכר ולהביט שמאלה. לא צריך לחכות להוראות מהבוחן, בכיכר הרצוג אפשר לנסוע רק ישר. במהלך כל הנסיעה ברחוב/כיכר הרצוג חשוב לשמור על מהירות נסיעה נמוכה, ביציאה צריך לזכור לאותת ימינה כשפונים החוצה מהכיכר. בסך הכל הנסיעה בכיכר הרצוג מאד פשוטה, המכשול היחידי כאן הוא שלא שמים לב לכיכר ונהוגים כמו ברחוב רגיל. לכן חשוב מאד לתרגל את הנסיעה בכיכר ולהכיר אותה טוב.

הרחובות הקטנים והצרים במרכז העיר

במרכז חולון באזור שבין שדרות מנחם בגין לרחוב גולדה מאיר נמצאות כמה שכונות שבוחני הנהיגה מחבבים במיוחד בזכות רשת צפופה של רחובות צרים שחלקם חד סיטריים וחלקם דו סיטריים וכיכרות. בזמן מבחן הנהיגה המעשי שלכם אתם יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונות רסקו, נאות שושנים וקריית שרת, מבצעים פניות, כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר ערנות שבו תשכחו אם אתם נמצאים ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי ותפנו מהצד הלא נכון של הכביש.

 אולי יעניין אותך גם:
טיפים לחניה במקביל בטסט
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בחדרה

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

הדרך הקלה לעבור את שכונות מרכז חולון היא לשמור על עירנות, בחלק מהפניות יש פסי עצירה ותמרורים ובחלקן לא ולכן אי אפשר לסמוך תמיד על הרמזים האלה. בכל צומת חפשו את התמרור ‘חד סיטרי’ וזכרו תמיד שכביש חד סיטרי יכול להפוך לדו סיטרי ולהפך. תרגלו נסיעה באזור שוב ושוב, בקשו ממורה הנהיגה לנהוג הרבה בשכונות האלה ואם זה לא מספיק, כדאי גם לתרגל מהבית ולפתח דרך קלה להזכיר לעצמכם איך פונים מרחוב דו סיטרי לחד סיטרי ולהפך.

 

 

נסו את סימוטסט עכשיו ללא התחייבות ולא הגבלה – ההרשמה חינם

 

 


מוכנים להתחיל ללמוד לטסט בחולון? רכשו עכשיו את חבילת הטסטים המצולמים של סימוטסט

בדקה ה-90
₪39.99
שבוע צפייה ללא הגבלה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחולון
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
❌ לא כולל את חבילת הכבישים המהירים
❌ לא כולל את חבילת המחלפים
מוכנים. רגועים. עוברים.
₪59.99
שבועיים צפייה ללא הגבלה + חבילות הרחבה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחולון
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים
מקצועני נהיגה
₪79.99
חודש צפייה ללא הגבלה +חבילות הרחבה + חבילת החניות
טסטים מצולמים באזור הטסטים בחולון
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
✔ כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים

תגובות לטיפים לטסט בחולון

 

עוד טיפים לטסט

9 תגובות