עוד 3 טיפים לטסט בהרצליה רמת אביב

משרד הרישוי בהרצליה מרכז תלמידי נהיגה מאזור השרון ומתבצעים בו עשרות טסטים ביום. תלמידים מהרצליה, רעננה, נוף ים, שפייים רשפון ושאר יישובי הסביבה מגיעים בכל יום לעשות שיעורי נהיגה באזורים בהם יתקיים הטסט שלהם. צוות סימוטסט אסף עבורכם עוד שלושה טיפים לטסט ברמת אביב.

טיפים לטסט ברמת אביב לנבחנים במשרד הרישוי הרצליה – נבחנים במשרד הרישוי בני ברק (דן דיזיין) – לחצו כאן
לטיפים לטסט בהרצליה פיתוח – לחצו כאן

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

איילון – הדרך לרמת אביב ובחזרה

כדי להגיע ממשרד הרישוי לרמת אביב תצטרכו לנסוע על הכביש המהיר דרך איילון. תלמידים רבים בלימודי נהיגה חוששים מהנסיעה על הכביש המהיר בגלל הצורך ליסוע במהירות גבוהה ולעבור נתיבים מצד אחד והשינויים במהירות המותרת מצד שני שהרבה פעמים מבלבלים בזמן הטסט וגורמים ללחץ וחרדה. גם ההשתלבות לתוך הכביש יכולה הרבה מאד פעמים להיות חוויה מלחיצה כאשר נתיבים נפתחים ונסגרים במהירות גבוהה ויש תנועה ערה מאד של רכבים מסביב.

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לחניה במקביל בטסט
טיפים לטסט בתל אביב
טיפים לטסט בירושלים
הכנה לטסט אונליין מהבית

אז איך לעבור טסט באיילון. לכביש המהיר תגיעו או מיד עם היציאה ממשרד הרישוי, או אחרי נסיעה קצרה על כביש החוף. בכל מקרה ההשתלבות תהיה דומה, עם נתיב האצה דו נתיבי ארוך. שימו לב! לקראת סוף הנתיב הוא מצטמצם, אם אתם נוסעים בנתיב הימני עליכם לאותת ולעבור נתיב אחד שמאלה. אם אתם כבר בשמאלי, שימרו על הנתיב שלכם בלי להדחף בכוח. אחרי ההאצה, תצטרכו להשתלב בכביש המהיר.

זהו בעצם החלק הקשה ביותר בנסיעה בכביש המהיר, זכרו את הטיפ הבא. ההשתלבות באיילון מאד ארוכה, קחו את הזמן והשתלבו לאט לאט לשמאל בלי לחץ, ברגע שעליתם על הכביש המהיר נסו לנסוע כמה שיותר קרוב למהירות המותרת
בזמן האחרון הותקנו האיילון שלטי מהירות דיגיטליים מעל הנתיבים. השלטים מראים את מהירות הנסיעה המותרת בכל נתיב. אם השלטים דולקים עליכם לנסוע לפי מהירות הנסיעה בנתיב שלכם. במידה והשלטים כבויים מהירות הנסיעה המותרת היא, 90 קמ”ש.

טיפים לטסט הרצליה

שילוט דיגיטלי באיילון

זכרו לנהוג רוב הזמן בשני הנתיבים הימניים אלא אם כן אתם ממש חייבים לעבור לנתיבים השמאליים יותר. היציאה לרמת אביב במחלף קרן קיימת מאד קרובה להרצליה לכן אתם לא רוצים להתרחק יותר מדי מהנתיב מפני שאחר כך יהיה לכם קשה לחזור.

כביש החוף (2) ומחלף הסירה

למרות שבדרך כלל נוסעים לרמת אביב מאיילון, יש בוחנים שמעדיפים לנסוע דרך כביש החוף במקרה כזההמחלף המסיבי שמחבר את אזור התעשייה הרצליה פיתוח עם כביש החוף ומרכז הרצליה יופיע בטסט שלכם. אחת הבעיות הגדולות במחלף היא האופן שבו עוברים נתיבי הנסיעה תחתיו ומסביבו. מכיוון הרצליה ישנה התרחבות של נתיבים מתחת למחלף כאשר נפתח נתיב לפניה שמאלה לכביש החוף. תתקלו בכביש מרובה נתיבים שמתרחב לקראת המחלף ולא תמיד ברור באיזה נתיב כדאי לעמוד.

בשביל לעבור את מחלף הסירה תצטרכו שילוב של סבלנות, תכנון נסיעה ותשומת לב לסימנים על הכביש. כשהבוחן מבקש ממכם לנסוע לכיוון כביש החוף התמקמו בנתיב השמאלי ביותר בדרך למחלף. מתוך הנתיב השמאלי מותר לפנות לשני הנתיבים השמאליים ביותר מתחת למחלף. כאשר הנסיעה מתוכננת תוכלו להמנע מתיקונים מלחיצים ומעברי נתיבים באזור צפוף. שימו לב לסימנים על הכביש ועברו נתיבים בזהירות אל תשכחו להסתכל במראות ולאותת זכרו לנהוג לאט ובזהירות אפילו אם הנהגים סביבכם נדחפים, צופרים ומלחיצים אתכם. נהיגה רגועה ומתוכננת תקל עליכם להשתלב בתנועה.

לטסט מצולם ברמת אביב לחצו כאן

הנסיעה על כביש החוף במהלך טסט ברמת אביב היא ממחלף הסירה לכיוון מחלף גלילות ואז עולים לאיילון או בכיוון ההפוך. גם בכביש החוף תכנון של הנסיעה הופך את הטסט לקל יותר. בהשתלבות תמיד לנסות להיות בנתיב השמאלי ביותר וכאשר אתם נמצאים על הכביש עצמו נסו להשאר בנתיב הימני אם אתם לא חייבם לעקוף, היציאות מהכביש יהיו תמיד בצד ימין. במיוחד בנסיעה לרמת אביב, היציאה בגלילות היא היציאה הראשונה בכביש החוף, לכן הישארו תמיד בשני הנתיבים הימניים כדי לא להסתבך בנסיעה.

באופן כללי כדאי לזכור שנסיעה על הכביש המהיר בדרך כלל מתרחשת בקו ישר, אין צמתים או פניות ורמזורים לכן היא בדרך כלל קלה יותר. דגשים עיקריים לנסיעה בכביש החוף הם האצה למהירות שקרובה ככל שאפשר למהירות המותרת ותשומת לב לכביש, הנסיעה הארוכה וחסרת הפניות יכולה לגרום לחוסר תשומת לב שעלול להכשיל אותנו בטסט. עם קצת חשיבה חיובית הכביש המהיר יכול להיות החלק הכי קל בטסט שלכם.

שכונות רמת אביב ואפקה

מרחוב קק”ל נכנסים לשכונות של רמת אביב וגם לשכונת אפקה, השכונות אהובות על בוחני הנהיגה בגלל שיש בהן רשת צפופה של רחובות צרים שחלקם חד סיטריים וחלקם דו סיטריים. בזמן מבחן הנהיגה המעשי שלכם אתם יכולים לצפות לבלות לא מעט זמן בשכונה מבצעים פניות, כאשר הטסטרים מחכים לרגע של חוסר עירנות שבו תשכחו אם אתם נמצאים ברחוב חד סיטרי או דו סיטרי ותפנו מהצד הלא נכון של הכביש.

טיפים לטסט הרצליה

נסיעה ברחוב קקל

לחצו כאן להכנה לטסט אונליין בחינם

אולי יעניין אותך גם:
טיפים לטסט בפתח תקוה
טיפים לטסט בחולון
טיפים לטסט בחדרה
טיפים לחניה במקביל בטסט

הדרך הקלה לעבור את השכונות ברמת אביב היא לשמור על עירנות, בחלק מהפניות יש פסי עצירה ותמרורים ובחלקן לא ולכן אי אפשר לסמוך תמיד על הרמזים האלה. בכל צומת חפשו את התמרור ‘חד סיטרי’ וזכרו תמיד שכביש חד סיטרי יכול להפוך לדו סיטרי. תרגלו נסיעה בשכונה, בקשו ממורה הנהיגה לנהוג בשכונה ואם זה לא מספיק, לתרגל מהבית.

נסו את סימוטסט עכשיו ללא התחייבות ולא הגבלה – ההרשמה חינם

 

 


מוכנים להתחיל ללמוד לטסט בהרצליה? רכשו עכשיו את חבילת הטסטים המצולמים של סימוטסט

בדקה ה-90
₪39.99
שבוע צפייה ללא הגבלה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בהרצליה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת הכבישים המהירים
❌ לא כולל את חבילת המחלפים
❌ לא כולל את חבילת החניות
מוכנים. רגועים. עוברים.
₪59.99
שבועיים צפייה ללא הגבלה + חבילות הרחבה
טסטים מצולמים באזור הטסטים בהרצליה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
❌ לא כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים
מקצועני נהיגה
₪79.99
חודש צפייה ללא הגבלה +חבילות הרחבה + חבילת החניות
טסטים מצולמים באזור הטסטים בהרצליה
הוראות נהיגה ואנימציה מתקדמת
✔ כולל את חבילת החניות
✔ כולל את חבילת הכבישים המהירים
✔ כולל את חבילת המחלפים

 

תגובות לעוד טיפים לטסט בהרצליה

 

עוד טיפים לטסט